pik, sfero, çelik, dokum, döküm, konya döküm, konya pik döküm, konya çelik döküm, konya sfero döküm, traktör, traktor, otomobil, özuğurlar döküm, ozugurlar dokum, ekonomik döküm, pik sfero çelik konya, kalite
 
Özuğurlar Döküm:
Firmamız 1000 m2 kapalı alanda yıllık 1500 ton üretim kapasitesine sahiptir.
Özuğurlar Döküm:
GS38-GS60 arası Çelik Döküm ve alaşımlı çelik döküm parçaları dökülmektedir.

ÖZUĞURLAR DÖKÜM 1980 yılında faaliyetine başlamıştır. Pik, Sfreo, Çelik döküm sektöründe profesyonel ve hızlı çözümler sunmaktadır.

ÖZUĞURLAR DÖKÜM pik, sfero ve çelik döküm teknolojik gelişmeleri benimseyen yeni teknolojileri yatırım yapan,rekabet gücünü sürekli geliştirerek sektöründeki firmaların önünde yer almayı hedefleyen,çerçeveye,topluma,Ülke ekonomisine faydalı olmayı kendine ilke edinen bir firmadır.

ÖZUĞURLAR DÖKÜM olarak amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına,gelecekteki beklentilerine uygun ürünleri özverili hizmet anlayışı içinde sunmak ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTMAKTIR.
ÖZUĞURLAR DÖKÜM Teknolojik yenilikleride yakından takip etmekte olup geçmişin vermiş olduğu tecrübe ile kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektöründe önemli avantajlar sağlayan bir firma haline gelmiştir.
Başa Dön
 
©2008 Özuğurlar Döküm A.Ş.